Tekirdağ’da 2006 yılından itibaren yaklaşık 13 yıldır demir, çelik ürünleri ile teknolojik hizmetler veren firmamız, kalite ve uygun fiyat anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Tekirdağ ve tüm trakya çevresine otomatik kepenk, otomatik kapı, otomatik bariyer ve garaj kapısı imalat, montaj, servis hizmetlerini uzman ekibi ile vermektedir. Teknolojiyi yakından takip ederek ürünlerimizi bu doğrultuda geliştirip kolay kullanılabilir bir yapıda teslim etmekteyiz.

İlk olarak tekirdağ ve yakın çevrede başladığımız hizmete, gelen talepler doğrultusunda tüm trakya bölgesine hizmet vermeye başladık. Özellikle, edirne, kırklareli ve çanakkale bölgesinde otomatik kepenk, otomatik kapı, garaj kapısı, bariyer sistemleri alanlarında hızlı, kaliteli ve garantili işçilik misyonumuz ile bir çok işletme bizi tercih etti.Garantili ve müşteri memnuniyetini ön plana alarak yaptığımız yüzlerce işimizde bizi tercih eden müşterilerimize sonsuz teşekkürler.

Trakya Kepenk Sistemleri

Trakya kepenk sistemleri, 2006 yılından günümüze demir, çelik konusunda uzman kadrosuyla 13 yıldır hizmet vermektedir. Otomatik kepenk ve kapı alanında 100'lerce değerli müşterimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla yapmaya devam etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmeti uygun fiyata vermekten mutluluk duyuyoruz.

Bize Ulaşın

Adres: 100. Yıl Mah. Yeni Sanayi Sitesi Eğitim Mrk. Sk. Süleymanpaşa / Tekirdağ

Telefon: 0282 261 65 67

E-Posta: info@trakyakepenk.com

Web: https://www.trakyakepenk.com

Open chat
Bize Hemen Yazın