Otomatik kepenk yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. 13 yıllık tecrübemiz ve uzman ekibimiz ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda kaliteli malzeme, hızlı montaj ve garantili işçilik ile hizmetinizdeyiz. Tekirdağ otomatik kepenk firmaları arasında teknolojiyi yakından takip ederek ve hızlı servis hizmetimiz ile ön plana çıkmaktayız. Yılların verdiği bilgi ve birikim sayesinde otomatik kepenk kullanımı sırasında oluşabilecek arızaları minimuma indirerek siz değerli müşterilerimize problemsiz bir kullanım kolaylığı sağlamaktayız.

Kullanım kolaylığı bakımından son zamanlarda sıkça adını duyduğumuz otomatik kepenkler, fiziksel gücü azaltarak elektrik motoru yardımıyla uzaktan kumanda ederek açılıp kapanabilmektedir. Bu sayede rahat bir şekilde uzaktan kumanda ile giriş ve çıkış yapabilirsiniz. En çok kullanılan alanlar olarak işletme dükkanları, avm mağazaları ve garaj kapılarıdır.

İsteğinize özel boyut ve ölçülerde üretim yapmaktayız. Bizi arayarak ücretsiz kefişten yararlanabilir ve isteğinize göre oluşturulacak kepenk sistemi için fiyat alabilirsiniz. Tekirdağ otomatik kepenk ve tüm trakya çevresine hizmet vermekteyiz.

Trakya Kepenk Sistemleri

Trakya kepenk sistemleri, 2006 yılından günümüze demir, çelik konusunda uzman kadrosuyla 13 yıldır hizmet vermektedir. Otomatik kepenk ve kapı alanında 100'lerce değerli müşterimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla yapmaya devam etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmeti uygun fiyata vermekten mutluluk duyuyoruz.

Bize Ulaşın

Adres: 100. Yıl Mah. Yeni Sanayi Sitesi Eğitim Mrk. Sk. Süleymanpaşa / Tekirdağ

Telefon: 0282 261 65 67

E-Posta: info@trakyakepenk.com

Web: https://www.trakyakepenk.com