Otomatik bariyer yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. 13 yıllık tecrübemiz ve uzman ekibimiz ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda kaliteli malzeme, hızlı montaj ve garantili işçilik ile hizmetinizdeyiz. Tekirdağ otomatik bariyer firmaları arasında teknolojiyi yakından takip ederek ve hızlı servis hizmetimiz ile ön plana çıkmaktayız. Yılların verdiği bilgi ve birikim sayesinde otomatik bariyer kullanımı sırasında oluşabilecek arızaları minimuma indirerek siz değerli müşterilerimize problemsiz bir kullanım kolaylığı sağlamaktayız.

Otomatik bariyerler en çok otopark girişlerinde kullanılmaktadır. Bu hem kendi ev alanınız için olabilir, hem özel otopark girişiniz için hem de güvenlikli bir alana giriş için olabilir. Kullanım kolaylığı bakımından bir tuş yardımı ile açabilir ve kapayabilirsiniz. Bu sayede hem güvenlik önlemini almış olursunuz hem düzensel bir sistem kurmuş olursunuz.

Otomatik bariyer sistemi konusunda isteğinize özel boyut ve ölçülerde üretim yapmaktayız. Bizi arayarak ücretsiz kefişten yararlanabilir ve isteğinize göre oluşturulacak otomatik bariyer sistemi için fiyat alabilirsiniz. Tekirdağ otomatik bariyer ve tüm trakya çevresine hizmet vermekteyiz.

Trakya Kepenk Sistemleri

Trakya kepenk sistemleri, 2006 yılından günümüze demir, çelik konusunda uzman kadrosuyla 13 yıldır hizmet vermektedir. Otomatik kepenk ve kapı alanında 100'lerce değerli müşterimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla yapmaya devam etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmeti uygun fiyata vermekten mutluluk duyuyoruz.

Bize Ulaşın

Adres: 100. Yıl Mah. Yeni Sanayi Sitesi Eğitim Mrk. Sk. Süleymanpaşa / Tekirdağ

Telefon: 0282 261 65 67

E-Posta: info@trakyakepenk.com

Web: https://www.trakyakepenk.com

Open chat
Bize Hemen Yazın