Otomatik garaj kapısı yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. 13 yıllık tecrübemiz ve uzman ekibimiz ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda kaliteli malzeme, hızlı montaj ve garantili işçilik ile hizmetinizdeyiz. Tekirdağ otomatik garaj kapısı firmaları arasında teknolojiyi yakından takip ederek ve hızlı servis hizmetimiz ile ön plana çıkmaktayız. Yılların verdiği bilgi ve birikim sayesinde otomatik garaj kapısı kullanımı sırasında oluşabilecek arızaları minimuma indirerek siz değerli müşterilerimize problemsiz bir kullanım kolaylığı sağlamaktayız.

Müstakil evinizin bir bölümüne yaptırdığınız garaj için bir kapı gerekli diye düşündünüz ve araştırmaya başladınız. Kullanım kolaylığı bakımından uzaktan kumanda yardımıyla açılacak ve kapanacak olan garaj kapınız size konforu yaşatacaktır ve güvenlik sağlayacaktır. Unutmamanız gereken en önemli nokta kullanılacak malzemenin kalitesi ve servis garantisidir. Bu yüzden bizi tercih etmenizin ana sebebi olarak müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemden geçmektedir.

İsteğinize özel boyut ve ölçülerde üretim yapmaktayız. Bizi arayarak ücretsiz kefişten yararlanabilir ve isteğinize göre oluşturulacak otomatik garaj kapısı sistemi için fiyat alabilirsiniz. Tekirdağ otomatik garaj kapısı ve tüm trakya çevresine hizmet vermekteyiz.

Trakya Kepenk Sistemleri

Trakya kepenk sistemleri, 2006 yılından günümüze demir, çelik konusunda uzman kadrosuyla 13 yıldır hizmet vermektedir. Otomatik kepenk ve kapı alanında 100'lerce değerli müşterimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla yapmaya devam etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmeti uygun fiyata vermekten mutluluk duyuyoruz.

Bize Ulaşın

Adres: 100. Yıl Mah. Yeni Sanayi Sitesi Eğitim Mrk. Sk. Süleymanpaşa / Tekirdağ

Telefon: 0282 261 65 67

E-Posta: info@trakyakepenk.com

Web: https://www.trakyakepenk.com

Open chat
Bize Hemen Yazın