Otomatik kepenk kullanım kolaylığı ve güvenlik olarak son zamanlarda çokça tercih edilen bir hizmet ürünüdür. En çok tercih edilen yerler arasında işletme dükkanları yer almaktadır. Eski demir kepenklere nazaran üretim aşamasında kullanılan malzemeler daha hafiflemiştir. Alüminyum, çelik ve galvaniz kullanılarak üretilen otomatik kepenkler bir elektrik tesisatlı şalter ile uzaktan kumanda veya manuel tuş kullanılarak açılıp kapanırlar. Bu sayede fiziksel bir güce ihtiyaç duyulmaksızın kapılarınız kumanda yardımıyla açılır ve kapanır.

Otomatik Kepenk için En Önemli Avantaj Kullanım Kolaylığı

Otomatik kepenk avantajları bakımından en önemlisi kullanım kolaylığı demek yanlış olmaz. Diğer bir örnek olarak avm dükkanlarında mağaza içerisinde hiçbir toplanma yapılmadan sadece otomatik kepenk ile giriş çıkışlar kapanır ve sabah açılarak iş yeri hazır halde satışa başlar. Her giriş ve çıkışta fiziksel güç ile açılmış olsaydı ve manuel olarak kilit yardımıyla kilitlenseydi hem zaman kaybı hem zorluk bakımından sıkıntı yaşanırdı. Bu yüzden en büyük avantajı dediğimiz gibi kullanım kolaylığıdır.


Trakya Kepenk Sistemleri

Trakya kepenk sistemleri, 2006 yılından günümüze demir, çelik konusunda uzman kadrosuyla 13 yıldır hizmet vermektedir. Otomatik kepenk ve kapı alanında 100'lerce değerli müşterimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla yapmaya devam etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmeti uygun fiyata vermekten mutluluk duyuyoruz.

Bize Ulaşın

Adres: 100. Yıl Mah. Yeni Sanayi Sitesi Eğitim Mrk. Sk. Süleymanpaşa / Tekirdağ

Telefon: 0282 261 65 67

E-Posta: info@trakyakepenk.com

Web: https://www.trakyakepenk.com