Otomatik kepenk, otomasyon sistemine bağlı olarak çalışan, kapıları ve pencereleri otomatik olarak kapatmaya yarayan hem güvenlik hem dekorasyon amacıyla kullanılan teknolojik bir kepenk sistemidir.  Daha önceleri demir vb. malzeme ile oluşturulup kullanılan kepenkler şimdiye nazaran daha az kolaylıklı ve daha kötü bir görünüme sahipti.

Otomatik Kepenk Avantajları

Gelişen teknoloji ile alüminyum, çelik ve galvaniz gibi maddeler ile üretilen otomatik kepenkler görünümü daha üst düzey şık ve kullanım kolaylığı sağlamıştır. Elektrik bağlantılarıyla birlikte bir şalter yardımıyla ve uzaktan kumanda sistemiyle kullanılan otomatik kepenkler fiziksel bir güç gerektirmediği için kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bunun örneklerini dükkanların kapalı olduğu zamanlarda ve garaj kapılarında görmekteyiz.

Otomatik Kepenk Montajı

Tamamen isteğe ve ihtiyaca göre özel boyutlarda üretilen otomatik kepenkler kullanılan malzemelerin birleştirilmesi ile çok hızlı bir sürede üretilmekte ve montajı yapılmaktadır. Fakat atlanan en önemli konu otomatik kepenk fiyatı alırken karşınıza çıkmaktadır. Malzeme kalitesi ve saç kalınlığı boyutuna göre hem kalitesiz hem çok ucuz fiyatlar verilebilmektedir. İşini kaliteli yapan ve kullandığınız süreler boyunca size problem yaşatmayacak bir otomatik kepenk üreticisi ile kısa sürelerde arıza ve problemlere yol açacak kalitede bir otomatik kepenk üreticisi arasında tabi ki fiyat farkı olacaktır. Önemli olan bu fiyat farkının ucuzluk ve pahalılık olarak algılanmaması. Bu yüzden seçeceğiniz firma ile bu konuları görüşerek fikir almanız ve kalite konusunda sözleşme yapmanız önerilir.

Otomatik Kepenk Çeşitleri

Çeşit olarak baktığımızda otomatik kepenk çeşitleri konusunda elektrikli otomatik kepenk ve motorlu otomatik kepenk diye ikiye ayrılmaktadır. Aslında aralarında pek fazla bir fark bulunmayan bu kepenk çeşitlerinin tek farkı biri motordan güç alarak işlevini yerine getirirken diğeri elektrikli ve manuel olarak kullanılmaktadır.

İhtiyacınıza yönelik bir otomatik kepenk modeli için bizi arayabilir, ücretsiz keşiften yararlanabilir ve fiyat alabilirsiniz.


Trakya Kepenk Sistemleri

Trakya kepenk sistemleri, 2006 yılından günümüze demir, çelik konusunda uzman kadrosuyla 13 yıldır hizmet vermektedir. Otomatik kepenk ve kapı alanında 100'lerce değerli müşterimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla yapmaya devam etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmeti uygun fiyata vermekten mutluluk duyuyoruz.

Bize Ulaşın

Adres: 100. Yıl Mah. Yeni Sanayi Sitesi Eğitim Mrk. Sk. Süleymanpaşa / Tekirdağ

Telefon: 0282 261 65 67

E-Posta: info@trakyakepenk.com

Web: https://www.trakyakepenk.com