Otomatik Panjur Sistemleri | Fiyatları | Servis | Tekirdağ | Edirne | Kırklareli | Çanakkale

Ücretsiz keşif ve fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

Otomatik Panjur ve Otomatik Motorlu Panjur Sistemleri

Otomatik panjur sistemleri bir çok farklı şekillerde kolaylıkla kullanılabilmektedir. Başlıca depo ve mağaza girişlerinde olmak üzere ihtiyaç duyulan her yerde hem güvenlik hem kolaylık sağlamaktadır. Elektriksel motor yardımıyla, uzaktan kumanda vasıtasıyla kolaylıkla açılıp kapanabilmektedir. Hem içeriye ısı ve güneş almaz hem pencerelerin korunmasını da sağlar.

Toz, kir ve yağmurdan korumanın yanında güvenlik olarak da koruma sağlar. Ayrıca ses yalıtımınıda arttırarak daha sessiz bir iç mekan yaratır. Ayrıca algılama seçeneği ile gece ve gündüzü ayırt ederek otomatik açılıp kapanması avantajı vardır.Elektrik kesintilerinde manuel olarak açma ve kapama yapabilirsiniz. Villaların geniş camlarında sıklıkla tercih edilir.

Tekirdağ Otomatik Panjur

Tekirdağ ve çevresinde, süleymanpaşa, hayrabolu, malkara, çorlu, muratlı, marmara ereğlisi ve tüm ilçeler için otomatik panjur hizmetimiz mevcuttur. Trakya ve çevresinde edirne, kırklareli, çanakkale ve ilçelerinde de servis hizmetimiz vardır. Otomatik panjur kurulum, montaj ve tamir servis hizmetlerimiz için bizden fiyat alabilirsiniz.

 

Trakya Kepenk Sistemleri

Trakya kepenk sistemleri, 2006 yılından günümüze demir, çelik konusunda uzman kadrosuyla 13 yıldır hizmet vermektedir. Otomatik kepenk ve kapı alanında 100'lerce değerli müşterimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla yapmaya devam etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmeti uygun fiyata vermekten mutluluk duyuyoruz.

Bize Ulaşın

Adres: 100. Yıl Mah. Yeni Sanayi Sitesi Eğitim Mrk. Sk. Süleymanpaşa / Tekirdağ

Telefon: 0282 261 65 67

E-Posta: info@trakyakepenk.com

Web: https://www.trakyakepenk.com

Open chat
Bize Hemen Yazın